Aranžování nejen výloh - o nás

 

aranžování na dekorator.cz  Jsme malá (ale dobrá) firma, která zajišťuje aranžování, aranžování výloh obchodů, dekorace interiérů. Aranžujeme na akcích, jako jsou výstavy, veletrhy a pod... V roce 2010 jsme rozšířili služby o balení dárků, po kterém je v současnosti velká poptávka.

  Aranžování výloh, interiérů, exteriérů nebo například vánoční výzdoby provádíme pro veškerý sortiment zboží.

 

  Majitelka firmy Andrea Siberová absolvovala vzdělání Provoz obchodu se zaměřením na propagaci a aranžování. Díky dlouholeté úspěšné praxi nabízíme profesionální službu. Zkušenosti jsou získané nejen v České republice, ale i z Německa nebo Rakouska. Majitelka pracovala 5let v C&A na Václavském náměstí a pobočkách jako designer výloh a vedoucí týmu aranžerek. Výlohy pro Vás aranžujeme už více než 15 let.

  Na aranžování výloh nyní spolupracujeme s Marks & Spencer, C & A, Vero Moda, Rock Point, Licence Only, UPC, Ambra Optik, EMCO, Carl Gross, Hanibal, Zepter ČR, Wustenrot, Bílá Labuť apod...

  Důležitost aranžování a tak dobře upravené výlohy bývá často podceňována. Je ale fakt, že pouze hezká, čistá výloha zaujme kupující a pomůže přesvědčit k nákupu.

Sháníte umělé květiny? Jsou ideální pro aranžování. Jsou k nerozeznání od pravých květin, nevyžadují údržbu. Nabízíme umělé květiny za super cenu, všechny květiny skladem!

  Při aranžování výloh nebo interieru je možnost využít i služby nábytek na míru.

  Při aranžování se vždy snažíme o dobrou komunikaci, spolupráci, jejímž výsledkem je Vaše spokojenost.

  Jsme plátci DPH.

REFERENCE