Novoročenky 2017

Novoročenky 2017

Jako vždy před koncem roku firmy zasílají novoročenky, ale také jako vždy řeší, jaký motiv na novoročenky 2017 dát. Mnozí ani nevědí, v jakém formátu nebo materiálu se vyrábějí. Firma Kyoprint.cz nabízí novoročenky 2017, PF 2017, ale také svatební přání hned v 12 katalozích. V široké a bohaté nabídce naleznete snadno přání do nového roku, které bude přesně vypadat dle Vašich představ, a to i s ohledem na cenu a kvalitu materiálu.

Získání novoročenky je velmi snadné. Pokud si vyberete typ novoročního přání, tak v online objednávce si jen vyplníte údaje o Vaší společnosti, vyberete písmo, barvu, text a přiložíte logo, které si přejete na PF 2017 vytisknout. Novinkou je již vlastní návrh na novoročenku. Samozřejmě chcete-li být originální a lišit se od ostatních a mít přání do nového roku odlišné, stačí zadat svůj specifický text.

Jako netradiční tisk můžete zvolit ražbu, slepotisk, výsek, digitální výsek nebo termografický tisk. K dispozici je více jak 50 druhů papíru, a to včetně pergamenu a speciálních metalizovaných typů. V ceně PF 2017 jsou zahrnuty dopisní obálky.

Nechte se tedy inspirovat na internetových stránkách kyoprint.cz a prohlédněte si nové, oblíbené a nejprodávanější novoročenky. Na adresu zákazníka jsou zasílány vzorky novoročních přání a na přání je vyhotovena i elektronická verze Vašeho návrhu. Doručení novoročních přání je po odsouhlasení návrhu vzhledu do 8 pracovních dní na Vaši adresu. Firma zasílá zboží po celé České republice, ale i na Slovensko a dále po Evropské unii.